Biosit,Klordioksit,Hipo,Diğer Kimyasallar

* Soğutma kuleleri,içme suları,koku giderimi için klordioksit

* İçme suları için sodyumhipoklorit

* Biyolojik aktivite önleyici biyositler

* Nitrik asit,hidroklorik asit,sülfürik asit,boya sökücü kimyasallar,katyonik iyon değiştirici reçine,tablet tuz vs

Hakkımızda

Asutek Endüstriyel Kimyasalları San. ve Tic. Ltd. Şti Türk Kimya Sektörünün değişik branşlarında teknik bilgisi, donanımı, tecrübesi ve güçlü finansal yapısı ile 2014 yılında kurulmuş olup ; Otoklav, Isıtma-Soğutma Sistemi, Su Ön Şartlandırma, Atık Su Arıtma konularında faaliyet gösteren bir firmadır.
Firmamız ; Su Teknolojileri, Kimya, Gıda, Tekstil, Metal Yüzey İşlem, Metal Kaplama, İnşaat, Otomotiv, Deri, Kauçuk, Plastik, Alüminyum, Geri Dönüşüm, Kozmetik, İlaç, Enerji, Kağıt, Ambalaj, Petrokimya, Madeni Yağ, Matbaa, Maden, Tarım Kimyasalları gibi Türk Ekonomisinin vazgeçilmez sektörleri için gerekli kimyasal ham madde tedariğini en güvenilir kaynaklardan en kısa sürede sağlamaktadır.
Kuruluşumuzun hedefi ; yurt içinde bulunan bayi ve pazarlama kanallarını güçlendirerek, ülkemizin her noktasına, iyi ve kaliteli ürünler sunarken, iş takibi sorumluluğunun da bilincinde olup, sürdürülebilir ve geliştirilebilir ticari anlayışımız ile Türkiye pazarına hitap eden bir firma olmayı hedefliyoruz.
"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" Asutek Endüstriyel Kimyasalları San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin ana prensibi olup, ilkelerine bağlı kalarak, değerli müşterilerine en iyi hizmeti ve güveni vermeyi hedefleyerek, "SAYGIN VE SEÇKİN SATICI" olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Buhar Kazanı Kondens Hatları
Soğutma Kulesi Kapalı Devreler
RO Sistemleri Anti-Scaland
Biosit, Klordioksit, Hipo, Diğer Kimyasallar
Atık Su Arıtma Kimyasalları
Otoklav ve Pastör Soğutma
Dezenfektan ve el Hijyen Sıvıları
Genel Kimsayallar
Köpük Kesici Grubu
ASUTEK

Ürünler

ASUTEK

Mağazamızı inceleyin

Güvenilir Alışveriş Hızlı Teslimat!

Ürünlerimizi Gittigidiyor sanal mağazamız üzerinden satın almak için tıklayın

ASU-TEK

Belgelerimiz

ASUTEK

İletişim

Adres:

Telefon: